Проекти та новини

Еко-проект "Save Vasia"

"Save Vasia" - це екологічний проект з очищення річки Ірпінь та благоустрою прибережної зони.

На створення даного проекту нас надихнув карась Вася, в якого склалося непросте життя. Він народився у річці Ірпінь, жахливі речі йому довелося там пережити: плаваюче сміття, брудна вода, мілководдя. Від всіх цих жахів Вася онімів і пішов на чужину, жити у трилітрову банку. Ми прихистили його і вирішили зробити все для того, щоб Вася повернувся на батьківщину і жив там довго та щасливо.
Але для того, щоб повернути Васю до щасливого життя, потрібно зробити багато. Ми запрошуємо Вас долучитися до цієї важливої справи.


Перший етап проекту – прибирання прибережної зони річки Ірпінь поблизу Шлюзу № 6 (м. Ірпінь, вул. 6-та лінія) 6 вересня 2014 року о 14.00 (зустрічаємось о 13.30 біля входу у підземний перехід зі сторони ринку).


Приєднуйтесь!!!


З собою бажано взяти друга, зручний одяг та їстівні припаси для спільного пікніка)
Опісля прибирання на Вас чекає музичний сюрприз та смачна картопля з салом)

Для участі необхідно зареєструватись -https://docs.google.com/forms/d/1XKal4t0qgeNSfsRXZIC1i6PZ9riYn_56UcSt6mX5fY8/viewform?c=0&w=1


Наступним етапом проекту буде встановлення лавочок, урн та креативних табличок із закликом не смітити. Встановлення відбудеться 27-го вересня.


Проект у соц. мережах - http://vk.com/savevasya, https://www.facebook.com/savevasya


Немає коментарів

Додати коментар