Наша команда

КЕРІВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТ. Марина Науменко, співзасновник Творчого об`єднання "Лісова Брама", соціолог, письменниця, драматургиня. Для Марини Творчe об`єднання "Лісова Брама"- це ніби купа лампочок, які можуть горіти одночасно і цим самим осяювати досі невидимі закутки і речі, в них приховані. 

 

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ. Христина "Хрись" Науменко, співзасновник Творчого об`єднання "Лісова Брама", художник-імпровізатор. Для Христини "Лісова Брама" - це творчі креативні люди, які надихають на нові звершення.

 

ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ. Іванна Кучеровська, художник декоративно-прикладного мистецтва, візуалізатор, іллюстратор, дизайнер. "Творче об'єднання "Лісова Брама" для мене - це мої друзі, однодумці, з якими ми створили фестиваль та інші творчі проекти".

 

ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ. Юлія Гніденко, журналіст, бард. Для Юлії Творче об`єднання «Лісова Брама» - це маленька сім'я, група друзів, які йдуть до спільної мети, спосіб самовираження та самореалізації, втілення власних ідей, спільна творчість.

 

ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ. Олена Сотніченко, пише вірші, займається пішим туризмом. Для Олени Творче об`єднання "Лісова Брама" є важливою частиною життя.

 

ЧЛЕН НАГЛЯДОВОЇ РАДИ. Валентин Пульніков, ведучий культурно-мистецьких заходів.

 

ЧЛЕН НАГЛЯДОВОЇ РАДИ. Ірина Рудюк, економіст на ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод". У вільний час присвячує себе створенню виробів декоративно-прикладного мистецтва, грає на гітарі, відвідує культурні заходи, подорожує. Вважає, що знайшла колектив цікавих та творчих людей, і, що важливо, однодумців!!!

 

ЧЛЕН ТВОРЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ. Ольга Веретільник, юрист в ГО "Центр протидії корупції".
Вважає, що членство в громадській організації "Творче об'єднання "Лісова Брама" - це спосіб чудово провести час, розвинути свої творчі та організаторські здібності, знайти однодумців.


ЧЛЕН ТВОРЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ. Микола Кузьменко, письменник, науковець, громадський діяч. "Для мене "Лісова Брама" - це об'єднання однодумців, які не чекають, коли щось зміниться, а самі змінюють світ навколо себе".